Chando – to jsou jedinečné porcelánové aroma difuzéry vycházející z tradice umění, vytříbeného designu a jemných vůní.

Už od roku 1977 si rodina Chen klade za cíl předávat tradici čínských kulturních krás z generace na generaci. Již tři dekády let věnuje výzkumu a vývoji porcelánu, v naději, že i starý a kvalitní výrobek lze přetvořit se zachováním čínské umělecké tradice do moderní podoby a úrovně, tak, aby byl celosvětově přijat a poznán.

Vicki Chen je hluboce ovlivněn a směrován formami ženské relaxace a uvolnění za pomoci vůně, které jsou užívány již od dob dynastie Ming. Podle historické dokumentace, již od dob vlády Chin dynastie, platilo, že muži i ženy zde, bez ohledu na to, zda byli bohatí či chudí, bezpodmínečně nosili vonné sáčky. Důvodem bylo potěšení duše, klid a respekt k ostatním v podobě redukce stresu. Což se děje v podstatě až dodnes, jen lidé namísto sáčků s bylinami nebo vonnými květy nosí na sobě parfémy a toaletní vody.

Když se Vicky Chen seznámil detailně s touto starou tradicí, začal se snažit nádhernou čínskou tradici co nejvíce oživit, a to sloučením delikátní vůně a výborně technicky i umělecky propracovaného porcelánu. Více než deset let pracoval na dosažení excelence, kdy pronikal velmi hluboko do podstat výroby porcelánu a jeho spojení s fragrancí, a získal celosvětově mnoho patentů. Vznikla značka CHANDO, prozatím jako jediná schopná plně reprezentovat čínskou domácí aroma filozofii.

Aroma difuzéry Chando ze speciálního patentovaného porcelánu se vyznačují jedinečným vzhledem ve tvaru designových květin a jedinečnými svěžími vůněmi.