Ani na lednových a únorových evropských veletrzích italští Millefiori Milano nezaháleli. V Londýně, Paříži a Frankfurtu představili obvyklou nálož novinek pro jaro 2012.

Už na podzim minulého roku připravilo Millefiori Milano neobvyklé voňavé novinky. Na svět se podívalo pět nových kolekcí katalytických lamp DECO, APPLE & PEAR, MATRIOSKA, CARVED, DANCE & HEARTH.

DECO – keramická a geometricky pravidelné lampy v pastelových barvách.

HEARTH – srdce vůně v srdci příjemného domova.

.

PEAR – veselost, živost a hravost čerstvého ovoce.

APPLE – jednoduchý tvar, který zaručí originalitu.

.

MATRIOSKA – staré dobré ruské panenky inspirovaly i designery Millefiori Milano, kteří dali dohromady voňavé potěšení s radostným vzhledem květin a motýlů.

DANCER – půvab a šerm tanečnice, jemná ženskost – to je lampa řady DANCER.

CARVED – skleněná plastika, hra světel a barev. Pro ty, kteří milují čistý a jednouchý styl.

.

.

Kolekce LOVELY

Svatební den je považován za jeden z nejdůležitějších dní v životě každé ženy, zejména kvůli přítomnosti přátel, příbuzných a známých. Je to den, který zůstává navždy v jejich paměti. Tuto jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru teď dokáže ještě více podpořit nová kolekce Millefiori Milano – Lovely. Budoucí manželky, rodiče, ale i přátelé lámající si hlavu s drobným svatebním darem mohou volit ze tří vůní, sladké a sametové „bonbónové“, noblesní „nezapomeň na mě“ a nejaktivnějšího „oxygenu“. Široká paleta modelů je vyrobena z jemné keramiky, která má za úkol vyvolat a šířit emoce ve vzduchu po celý slavnostní den. Lovely, to je sedm elegantních aroma difuzérů v rozkošných zvířecích tvarech, od andílka až po medvídka či opičku, a romantické vonící srdce, které si každý okamžitě zamiluje.

.

Kolekce CAR AIR

Po uvedení kolekce AIR CAR se vůně do auta staly okamžitě nejprodávanějším produktem Millefiori Milano. Proto se jarní řada rozšířila o nový design, který padne každému autu. Princip a funkčnost produktu je zachována, stačí připnout na průduch klimatizace a vonět. Kolekce obsahuje 6 nejprodávanějších vůní.

.

.


Vonný gel pohlcující nepříjemné pachy

Již vloni na podzim Milefiori Milano rozšířila nejprodávanější kolekci Natural s přírodními vůněmi o produkt, který většina nás zná. Vonný gel, který se ukrývá v designové dóze, překvapí jedinečnými vůněmi řady Natural. Gel o objemu 300g absorbuje nepříjemné pachy a zajistí tak navždy voňavou toaletu. Výrobek se dodává v 8 trendových barvách a vůních. Nechte toaletu vonět!